Çavdarhisar İSG İşyeri Hekimliği Kursu

Çavdarhisar İSG İşyeri Hekimliği Kursu +90 552 860 76 10

Çavdarhisar İsg İşyeri Hekimliği Kursu almak istiyorsanız vakit kaybetmeyin. Hemen İris Bemer Akademi’yi arayıp bilgi alabilir veya bulunduğunuz yerden ofisimize gelmeden kaydınızı yaptırabilirsiniz. İris Bemer Akademi olarak A,B,C sınıfı iş güvenliği kursu, işyeri hemşireliği kursu, hijyen kursu ve temel isg kursu vermekteyiz.

Çavdarhisar İSG İşyeri Hekimliği Kursu, İş Güvenliği Kursu / İris Bemer
Çavdarhisar İSG İşyeri Hekimliği Kursu

İşyeri Hekimliği İSG Kursu Programlarımıza Hemen Başvurun

İşyeri Hekimliği İSG Kursu eğitimlerinin tartışılmaz öncü ismi İris Bemer Akademidir. Yeni eğitim döneminde de sizlerle. Kaliteli İşyeri Hekimliği İSG Kursu almak için İris Bemer Akademi’ye davetlisiniz. İris Bemer Akademi, İşyeri Hekimliği İSG Kursu ile hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Başarının değişmeyen adresi Adana İşyeri Hekimliği İSG Kursu İris Bemer Akademi sizleri bekliyor.

İşyeri Hekimliği İSG Kursunu İris Bemer Akademi ile alanlar birçok avantaja da sahiptirler.

Kimler Kurs Alabilir?

Tıp fakültesi mezunları İSG Hekimliği Kursu alabilirler. Yurt dışı tıp fakültesi mezunları İşyeri Hekimliği İSG Kursu alabilirler. Fakat YÖK’ten “ Denklik Belgesi” almaları gerekir.

Emekli hekimler de İSG Hekimliği Kursu alabilirler. Devlet kurumlarında çalışan hekimlerimiz İSG İşyeri Hekimliği İSG Kursu alarak ayda 30 saat çalışmalarına izin verilmiştir. Asistan hekim, uzman hekim, akademisyen hekim, pratisyen hekim olan herkes alabilir.

Kurslarının sona ermesinin ardından ÖSYM tarafından İSG sınavı düzenlenir. Başarılı olanlara bakanlık tarafından işyeri hekimliği sertifikası verilir.

İşyeri Hekimliği İSG Kursu Nasıl Gerçekleştirlir?

Her geçen gün önemi daha da artan iş sağlığı ve güvenliği ülkemizde de belli bir seviyeye kadar gelse de maalesef henüz yeterli değil. Karşımıza İSG kısaltmasıyla da sıkça çıkan iş sağlığı ve güvenliği içerisinde işyeri hekimlerinin yeri tartışılmazdır. Hekimlerimiz İSG Hekimliği Kursu alarak işyeri hekimi olma yolunda ilk adımı atarlar.

Kurs Belgeleri Nelerdir?

Türkiye İşyeri Hekimliği İSG Kursu İris Bemer Akademi’de eğitim almak isteyen kursiyer adaylarımızın;

– Diploma ( e- devlet mezun belgesi – geçici mezuniyet belgesi)

– Kimlik

– Başvuru formu ( kurumumuzdan isteyebilirsiniz)

Belirttiğimiz belgelerle İris Bemer Akademiye başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca online kayıt da yapabilirsiniz.

Eğitimler Nasıl Gerçekleştirilir?

Kaliteli İSG Hekimliği Kursu İris Bemer Akademi, eğitimlerini 35 günde gerçekleştirir. Dersler offline eğitim, online eğitim, staj eğitimi olarak düzenlenir. Şimdi de eğitimlerin düzenleniş şekilleri ile ilgili ayrıntılı bilgi verelim.

İlk olarak offline eğitimler düzenlenir ve 81 saattir. Bir günde en fazla 6 saat olarak düzenlenen bu dersleri farklı isimlerle de duyabilirsiniz. Çevrimdışı (asenkron) olarak adlandırabileceğimiz bu derslere istediğiniz zaman katılabilirsiniz. İnternet sitemizdeki uzaktan eğitim butonundan İSG Hekimliği Kursuna katılabilirsiniz.

Toplamda 99 saat olan online dersler, canlı ders, çevrimiçi ders, senkron ders olarak anılır. Canlı derslere 09.00’da başlar 15.00’da sona erer. Ya da 15.00’da başlayıp 21.00’da sona erer. İki farklı grupta derslere katılabilirsiniz.

YouTube kanalımızdan her zaman derslerimizi takip edebilirsiniz.

Derslerimizin son kısmı uygulamalı eğitim olarak gerçekleştirilir. Uygulamalı dersler İris Bemer Akademi, İSG Hekimliği Kursu katılımcıları için Türkiye’nin hemen her ilinde gerçekleştirilir. Staj eğitimi de diyebileceğimiz eğitimler İSG Hekimliği Kursu eğitimleri tamamlanmış olur.

Sınava yönelik kurslar bitse de İris Bemer Akademi’de eğitimler bitmez. Her sınav öncesi İSG İşyeri Hekimliği İSG Kursu katılımcılarına özel soru çözüm programları ve konu tekrar programları düzenler.

İş Sağlığı ve Güvenliği Sınavları Nasıl Gerçekleştirilir?

Türkiye’nin sektör içerisindeki tartışılmaz en kaliteli eğitim kurumları İris Bemer Akademi’dir. Hangi alanda eğitim alırsanız alın ÖSYM tarafından gerçekleştirilen İSG Sınavlarına girmeniz gerekir.  İSG İşyeri Hekimliği İSG Kursu alanların da bu sınava girmeleri gerekir. Sınavda ÖSYM tarafından 50 soru sorulur. Başarılı sayılanların ise 50 soruda en az 35 doğru yapmaları gerekir. Sınavda başarılı olamayanlar sonraki sınavlara tekrar başvuru yapabilirler.

Hemen Başvurun

İris Bemer Akademi başarılı bir eğitim sezonunu geride bıraktı. Şimdi yeni eğitim dönemi için de kolları sıvamış durumda. Siz de hemen İris Bemer Akademi ile iletişime geçin yeni eğitim döneminde İris Bemer Akademili olun.

Hemen Arayın